Kallid kliendid! Soovitame enne sessiooni ka fotograafiga kohtuda, et rääkida paar sõna pildistiilist, meigist ja riietest!

Portree session

Lühiportree / ametiportree 45

Lühiportree sobib juhuks kui on tarvis endast ühte korrektset portreefotot. Lühiportree sisaldab kuni 20 minutit pildistamisaega. Lõpptulemusena valmib plaat 3 fotoga. Kõik pildid on töödeldud (baasitöötlus)

Portree sessioon 55€

Portree sessioon sisaldab kuni 40 minutit pildistamisaega, portreefotosid ja soovi korral ka täispikkuses fotosid ühest inimesest. Lõpptulemusena valmib plaat 5-7 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Pikk sessioon 75€

Pikk sessioon sisaldab kuni 60 minutit pildistamisaega, portreefotosid ja soovi korral ka täispikkuses fotosid ühest või kahest inimesest. Lõpptulemusena valmib plaat 10-12 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Perepildistamine

Lühike sessioon (kuni 4 inimest) 90€

Lühike sessioon sisaldab kuni 60 minutit pildistamisaega, perefotosid nii lähivaates kui ka soovikorral täispikkuses. Lõpptulemusena valmib plaat 12 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Pikk sessioon (kuni 10 inimest) 160€

Pikk sessioon sisaldab kuni 60 minutit pildistamisaega nii lähivaates kui ka soovikorral täispikkuses. Lõpptulemusena valmib plaat 20 fotoga. Kõik pildid on töödeldud (baasitöötlus).

Pruutpaar

Lühike sessioon 85€

Lühike sessioon sisaldab kuni 60 minutit pildistamisaega. Klassikalised võtted pruutpaarist. Valmib plaat 7-10 fotoga. Kõik pildid on töödeldud (baasitöötlus).

Pikk sessioon 100€

Pikk sessioon sisaldab kuni 75 minutit pildistamisaega. Klassikalised võtted pruutpaarist, portreed nii pruudist kui peigmehest. Lõpptulemusena valmib plaat 25 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Beebiootel

Beebiootel sessioon 100€

“Beebiootel” sessioon sisaldab kuni 60 minutit pildistamisaega . “Beebiootel” on sessioon tulevastele emmedele, et jäädvustada seda erilist ilu, mida näeb vaid beebiootel ema juures. Lõpptulemusena valmib plaat 20 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Fotograaf Teie kodus

Fotograaf Teie kodus sessioon 160€

Perepildid tehakse asutades just teie kodust interjööri, milles te ennast vabalt ja mõnusalt tunnete, ning perepildile saab jäädvustatud ka kõik see ainulaadne, kodune ja mõnus, mida vaid Oma kodust leiab.

Fotograaf teie kodus session sisaldam 60 minutit pildistamisaega, lisaks ettevalmistusaeg, järeltöö ja transpordi aeg. Lõpptulemusena valmib plaat 20 fotoga(baasitöötlus). Pakett sisaldab Tallinna piires transporti, stuudio valgustust, ettevalmistus ja järeltöö aega ja tunnist pildistamissessiooni.

Tüdrukuteõhtu

Tüdrukute õhtu sessioon 130€

Sessioon sisaldab kuni 90 minutit pildistamisaega. Lõpptulemusena valmib plaat 20 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).

Tüdrukuteõhtu pildistamine on võimalik organiseerida ka pikema üritusena, kus stuudiosse saab tuua omad söögid ja joogid, et fotosessioonist saaks selle päeva eriline sündmus. Pikema üritusesoovi korral küsi stuudiost täpsustav pakkumine.

Lemmiklooma fotosessioon

Lemmiklooma sessioon 85€

Sessioon sisaldab 60 minutit pildistamisaega. Mõnele pildile jääb soovi korral ka perenaine aga põhiliselt keskendume siiski vahvate loomaportreede tegemisele. Lõpptulemusena valmib plaat 10 fotoga. Kõik pildid on töödeldud(baasitöötlus).